دانلود فایل با عنوان(گوجه فرنگی و انواع آن)

گوجه فرنگی و انواع آن|دانلود فایل با عنوان|جِی اِس|41009472|گوجه فرنگی و انواع آن
محقق گرامی فایل مورد نظر در مورد گوجه فرنگی و انواع آن آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.ارقام :

انتخاب رقم برای كشت در یك منطقة بخصوص از اهمیت زیادر برخوردار است. برخی ارقام گوجه فرنگی تحت شرایط مشخصی بطور استثنایی خوب عمل می نمایند در حالیكه در شرایط دیگر بی ارزش می باشند. بنابراین استفاده از ارقامی كه خوبی آنها به اثبات رسیده است و آزمایش ارقام جدیدی و انتخاب مناسبترین آنها روش مناسبی به نظر می رسد.

به عنوان یك قاعدة كلی، میوه هایی كه برای ارسال به مناطق دوردست پرورش داده می شوند بایستی صاف، گوشت دارو دارای اندازة متوسط، رنگ مناسب و سفتی كافی باشند تا در طی حمل و نقل آسیب نبینند. در پرورش میوه ها برای فرآوری، میوه ها بایستی داریا رنگ خوبی باشند و به صورت متراكم و همزمان برسند تا برداشت مكانیكی به آسانی صورت پذیرد. در جدول زیر به تعدادی واریته های موجود اشاره می شود.

كالیبرا : رشد نامحدود، یك گوجه فرنگی جدید با دورة زندگی طولانی، گیاه از رشد خوب و قوی و قابلیت قرار گرفتن مناسب میوه ها برخوردار است. وزن متوسط 160 گرم، میوه ها ترد و دارای رنگی زیبا و یكنواخت و به شكل كروی مایل به بیضی، در تمامی فصول كشت مورد استفاده قرار می گیرد و با هورمون ها سازگار و عملكرد بالایی دارد.

كالیبرا

كنزو

پاندورا

Campbell 146

Campbell 1327

C

ardinal

Chico Grande

Fantastic

Grand prix V.F

V.F. 145-22

Roma VF

Wonder Boy

Moreton Hybrid

ردكلود

كل جی

Colonial

Olympic

Husky red

Sweet cherry

Alex

Barbara

Moudir

Max

Nema 512

Hypeel 696

Elios

Rio fuego

Pirineos

Tommy

تغذیة محصول :

افزونش

فاصلة كاشت :

1ـ رنگ میوه :

2ـ اندازه و شكل میوه :

3ـ سفتی و بافت میوه :

4ـ وزن خشك میوه :

5ـ تركیبات چشایی :

6ـ اثر شدت نور :

7ـ اثر غنی سازی CO2 :

8ـ اثر دما :

9ـ اثر كمبود فشار بخار (VPD) :


مطالب دیگر:
📜نقشه ی بخش های شهرستان بندر گز📜نقشه ی بخش های شهرستان گنبد کاووس📜تحقیق تجارت الكترونیك📜تحقیق بیمه، ضرورت اقتصاد مدرن📜تحقیق لیست حساب های ایران بتون ساز📜تحقیق بودجه در دستگاه های اجرائی📜نقشه ی بخش های شهرستان گرگان📜نقشه ی بخش های شهرستان کلاله📜نقشه ی بخش های شهرستان مینودشت📜نقشه ی بخش های شهرستان رامیان📜تحقیق بهینه‌سازی و معرفی انواع مختلف روش‌های آن📜تحقیق به حداقل رساندن هزینه و افزایش سودآوری در واحدهای تولیدی📜تحقیق بزرگترین مردهای اقتصادی📜تحقیق برنامه ریزی و مدیریت پروژه📜تحقیق برنامه ریزی📜تحقیق بررسی و ارزیابی ریسك مشتریان اعتباری📜تحقیق تعلیق اجرای مجازات📜تحقیق حقوق كودك📜تحقیق حقوق در مورد دیه📜تحقیق حقوق در مورد قتل